Warunki dostawy

Ceny towaru są cenami brutto z dostawą towaru na terenie całej Polski. Kupujący musi zagwarantować swobodny dojazd dla samochodów ciężarowych.

Wszystkie wiadomości na temat dostawy (wyspy, tereny górskie, stare miasto, zakazy, strefy dla pieszych, ulice trudnodostępne, etc.) muszą zostać uprzednio zgłoszone przed zamówieniem.
Ze względu na to, że pojazdy są różnej wielkości i zakresu, podlegają różnym przepisom obiegu. Jeśli klient nie zgłosi powyższych argumentów w przypadku ich istnienia, dodatkowe koszty ponosi klient.

Klient (nabywca) musi dokonać całkowitej płatności przed wysyłką towaru.

DOMKI OGRODOWE I ALTANY  , DOMY LETNISKOWE I SAUNY , GARAŻE I WIATY , DOMY CAŁOROCZNE Z IZOLCJĄ są dostarczane na paletach.

Długość palety od 1 m do 6 m. Waga palety od 100 kg do 1600 kg.

Towary wysyłane są w paczkach (pakietach) zabezpieczonych przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. Ilość paczek zależy od wielkości budynku.

Zalecamy wcześniej zagospodarować sobie miejsce do ich przechowania.

Gdy zamówienie będzie gotowe i zapakowane, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminów dostaw. Data dostawy jest ustalona przez przewoźnika za zgodą klienta.
W przypadku nieuzasadnionej nieobecności klienta w momencie dostawy, można zaplanować nową dostawę za dodatkową opłatą.
 Przy odbieraniu towaru konieczne jest podpisanie potwierdzenia dostawy przewoźnikowi, będzie to wymagane w przypadku reklamacji.
 Nasze produkty są dostarczane ciężarówkami o dużych rozmiarach, w zależności od wielkości modelu domku przez was wybranego, dlatego konieczne jest, aby adres dostawy umożliwiał dostęp większym ciężarówkom.
 Rozładunek będzie prowadzony w odpowiednim miejscu jak najbliżej adresu podanego przez Użytkownika. Wtedy wszystkie wiadomości na temat obiegu (wyspy, tereny górskie, zakazy, stare miasto, strefy dla pieszych, ulice trudnodostępne, etc.) muszą zostać uprzednio zgłoszone na piśmie przez e-mail. 
Ze względu na to, że pojazdy są różnej wielkości i zakresu, podlegają różnym przepisom obiegu. Jeśli klient nie zgłosi powyższych argumentów w przypadku ich istnienia, dodatkowe koszty ponosi klient.

Ceny towaru są cenami brutto z dostawą towaru na terenie województw: 
Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Łódzkie, Podlaskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Warmińsko-mazurskie. Dostawa na terenie województw nie objętych listą może być dodatkowo płatna. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt.

Kupujący musi zagwarantować swobodny dojazd dla samochodów ciężarowych typu TIR oraz rozładunek palet (możliwe opcje to np. koparko-ładowarka, ładowarka teleskopowa, auto typu HDS, dźwig, wózek widłowy itp. w zależności od preferencji klienta oraz miejsca rozładunku)

W przypadku braku możliwości swobodnego i bezpiecznego dojazdu do punktu docelowego, bądź gdy istnieje ryzyko uszkodzenia mienia lub ugrzęźnięcia pojazdu kierowca powinien zatrzymać pojazd w miejscu dozwolonym, nie powodując przy tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu. 

Z poważaniem,

EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o.

 

Indywidualne zapytania

Dołączyć plik