Wybierz kategorię produktów

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkowaniu drewnianej architektury. Wykonujemy zamówienia katalogowe ale również indywidualne, dzięki czemu z nami można zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły na wymarzony budynek drewniany. Posiadamy profesjonalny park maszynowy, doświadczoną kadrę pracowniczą oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży drewnianych budynków. 

Celem Eko Architektura sp. z o.o. jest zapewnienie pełnej satysfakcji i pomocy przy realizacji pomysłów naszych Klientów w zakresie produktów takich jak: domki ogrodowe i altany, domy letniskowe i sauny, garaże i wiaty, domy całoroczne z izolacją.

Przy produkcji drewnianych konstrukcji używany nowoczesnych obrabiarek CNC. Szybkość wykonania, szczegółowość projektowania oraz precyzyjne wykończenie to kluczowe atuty wykorzystania maszyn CNC w zakresie spełniania oczekiwań współczesnego Klienta.

Eko Architektura sp. z o.o. – kolektyw pełni pozytywnej energii, który umiejętnie łączy nowoczesność z tradycją i doświadczeniem.

Najlepsza cena na rynku

Nasi analitycy stale śledzą tendencje cenowe na rynku, dzięki czemu możemy zagwarantować posiadanie najkorzystniejszej ceny w stosunku do oferowanego zestawu produktu.

Oferta znaleziona w Internecie wydaje się atrakcyjniejsza? Prosimy o przesłanie linku – wspólnie ją przeanalizujemy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Zestaw premium jest standardem

Oferowane przez nas zestawy są maksymalnie kompletne. Już w podstawowym składzie znajdziemy wszelkie wkręty konstrukcyjne (złote, torx, samowiercące z dociągiem), gwoździe, listwy obróbkowe, impregnowane legary, klamki czy zamki. Okna i drzwi wykonane są z drewna klejonego na mikrowczepy, zestawy przeszkleń dwuszybowe (szkło zespolone) czy podwójne uszczelki. Dzięki temu są one szczelne i tłumią wyraźnie hałasy.

Bez kosztów ukrytych, bez przykrych rozczarowań w trakcie montażu. Skład zestawu produktu jest szczegółowo opisany przy konkretnym modelu.

Krótki termin produkcji

Standardowe modele (dostępne na stronie naszego sklepu) możemy wyprodukować już nawet w 3 tygodnie. Nie możesz znaleźć idealnego domku na naszej stronie? Nic prostszego – prześlij nam poglądowy rysunek domku a my go wykonamy. Zamówienia indywidualne potrzebują nieco więcej czasu przy produkcji.

Produkujemy na indywidualne zamówienie

Nasza doświadczona i zgrana kadra pracownicza uczestniczy w realizacji od poglądowego rysunku po realizację na działce Klienta. Projektanci i graficy pomogą profesjonalnie wyrysować wymarzony domek drewniany, konstruktorzy i inżynierowie zadbają o produkcję z zachowaniem wysokich norm jakościowym, szczegółowe oznaczenie elementów i kompletność zestawu. Dział logistyki dostarczy zamówienie do punktu docelowego zaś doświadczeni monterzy mogą zmontować domek na działce.

 


Indywidualne zapytania

Dołączyć plik
^