Domy drewniane całoroczne

  • Domy całoroczne – zestaw premium
  • Projekty indywidualne
  • Profesjonalna konsultacja
  • Bezkonkurencyjna cena bezpośrednio od producenta
  • Szybki montaż 
  • Wysoka jakość
Pokaz
Nowy produkt Szybka dostawa
Dom letniskowy całoroczny BANINO V3_A1
136050.00 zł

49 m2

x3

x1

Model Banino V3_A1 o powierzchni użytkowej 50 m² sprawdzi się idealnie jako drewniany dom letniskowy..

WIĘCEJ
Nowy produkt Szybka dostawa
Dom letniskowy całoroczny JARACZ V2_A2
155860.00 zł

43 m2

x3

x1

12 m²

Model Jaracz V2_A2 to zdumiewająco praktyczny, ekologiczny dom drewniany o powierzchni użytkowej pra..

WIĘCEJ
Nowy produkt Szybka dostawa
Dom całoroczny JANTAR V4_A1
204250.00 zł

93 m2

x4

x1

Model Jantar V4_A1 o powierzchni użytkowej 92,5 m² sprawdzi się idealnie jako drewniany dom letnisko..

WIĘCEJ
Nowy produkt Szybka dostawa
Dom letniskowy całoroczny RZYM V3_A2
155680.00 zł

49 m2

x3

x1

Model Rzym V3_A2 o powierzchni użytkowej 50 m² sprawdzi się idealnie jako drewniany dom letniskowy, ..

WIĘCEJ
Nowy produkt
Dom letniskowy całoroczny RYTEL V2_A1
138020.00 zł

45 m2

x3

x1

12 m²

Model Rytel V1_A1 to zdumiewająco praktyczny, ekologiczny dom drewniany o powierzchni użytkowej praw..

WIĘCEJ
Nowy produkt Szybka dostawa
Dom całoroczny BEKA V4_A2
225040.00 zł

93 m2

x4

x1

Model Beka V4_A2 o powierzchni użytkowej 92,5 m² sprawdzi się idealnie jako drewniany dom letniskowy..

WIĘCEJ
Nowy produkt Szybka dostawa
Dom całoroczny ROSKO V5_A1
283830.00 zł

97 m2

x4

x2

65 m²

Model Rosko V5_A1 o powierzchni użytkowej ponad 96 m² sprawdzi się idealnie jako drewniany dom letni..

WIĘCEJ
Nowy produkt
Dom całoroczny SARNA V5_A2
297760.00 zł

97 m2

x4

x2

65 m²

Model Sarna V5_A2 o powierzchni użytkowej ponad 96 m² sprawdzi się idealnie jako drewniany dom letni..

WIĘCEJ
Domy całoroczne z izolacją DAMNICA AN10
211070.00 zł

50 m2

x4

x1

26,6 m²

Energooszczędny dom o prawie 50m2 ekologicznej powierzchni użytkowej i prawie 27m2 w większości zad..

WIĘCEJ
Domy całoroczne z izolacją BIELAWA AN9
197340.00 zł

50 m2

x4

x1

26,6 m²

Energooszczędny dom o prawie 50m2 ekologicznej powierzchni użytkowej i prawie 27m2 tarasu. Budynek ..

WIĘCEJ
Domy całoroczne z izolacją MORAWICA AN9.1
196680.00 zł

50 m2

x4

x1

26,6 m²

Energooszczędny dom o prawie 50m2 ekologicznej powierzchni użytkowej i prawie 27m2 tarasu. Budynek ..

WIĘCEJ
Domy całoroczne z izolacją KATOWICE AN3.1
111540.00 zł

36 m2

x3

x1

Całoroczny dom parterowy z izolacją prawie 36 m2 jest świetnie splanowany i przystosowany dla potrze..

WIĘCEJ
Domy całoroczne z izolacją OTWOCK AN3
110620.00 zł

36 m2

x3

x1

Całoroczny dom parterowy z izolacją prawie 36m2 jest świetnie splanowany i przystosowany dla potrzeb..

WIĘCEJ
Domy całoroczne z izolacją BIELIN AN2
336600.00 zł

73 m2

x5

x1

18 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom o prawie 80m2 zamkniętej przestrzeni użytkowej oraz ponad 17m2 częś..

WIĘCEJ
Domy całoroczne z izolacją RADLIN AN4
315480.00 zł

73 m2

x5

x1

18 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom o prawie 78m2 zamkniętej przestrzeni użytkowej oraz ponad 17m2 czę..

WIĘCEJ

Najczęściej zadawane pytania o domy całoroczne z izolacją

Jakie podłoże należy przygotować pod domki drewniane całoroczne?

Podłoże pod nasze produkty takie jak domy drewniane całoroczne powinno być zwieńczone fundamentem płaskim typu płyta. Zalecamy aby była ona zbrojona oraz zapewniała solidne i pewne podparcie domku dostosowane do masy całkowitej, którą charakteryzuje konkretnie ten dom z drewna – ma to wyraźny wpływ na żywotność ale i bezpieczeństwo konstrukcji. Warto mieć również na uwadze, że może pojawić się konieczność wymiany gruntu (nawiezienie kruszywa czy żwiru) w miejscu gdzie docelowo ma stanąć dom drewniany całoroczny bądź wykonanie klasycznych ław i fundamentów, jednak zależy to od warunków panujących na działce. Warto w tej kwestii zasięgnąć porady eksperta gdyż uniwersalne wskazówki do wszystkich typów gruntów najzwyczajniej nie istnieją. Dodatkowo jako producent domków drewnianych możemy przygotować akcesoryjną konstrukcję umożliwiającą montaż na fundamencie punktowym – słupy czy bloczki. Świetnie takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku posiadania na działce dużej różnicy poziomów bądź braku możliwości wylania klasycznej płyty.

Czy domy z drewna mogą funkcjonować jako obiekty mieszkalne?

Każdy dom z drewna oferowany przez nas może pełnić funkcje mieszkalne przez okrągły rok – wystarczy jego odpowiednie przystosowanie. Spora część modeli prezentowanych na stronie naszego sklepu to typowe domki letniskowe - są to produkty sezonowe. Eko Architektura jako producent domków drewnianych ma szerokie możliwości wykonawcze, więc przygotowanie kompletnego zestawu docieplenia jako opcja dodatkowa nie stanowi problemu. W takiej sytuacji typowe domki letniskowe przekształcają się w domki drewniane całoroczne umożliwiając swoim użytkownikom ich odwiedziny w zimowej scenerii. Oferowane konstrukcje są maksymalnie dopracowane dlatego też przy odpowiedniej pielęgnacji domy drewniane całoroczne będą pełniły swoja rolę przez długie lata, 30 czy 50 lat użytkowania nie będzie robiło na nich wrażenia. Materiały dociepleniowe na których pracujemy obok markowej wełny to bezkonkurencyjny FinnFoam, który obok rewelacyjnego współczynnika przenikalności cieplnej jest również hydroizolatorem. Takie domy z drewna całoroczne mogą więc cieszyć zarówno latem ograniczając nadmierne nagrzewanie się wnętrza od promieni słonecznych ale również zimą – utrudniając wychładzanie wnętrza.

Czy domki drewniane całoroczne można budować cały rok?

Domy z drewna to konstrukcje, które przydatne bywają nie tylko latem ale i zimą. Dlatego istotne jest to, że ich montaż może z powodzeniem odbywać się przez okrągły rok. Producent domków drewnianych Eko Architektura wszystkie elementy drewniane obrabia na poziomie fabryki, na placu budowy pozostaje więc jednie montaż, dla którego nawet mróz nie jest przeszkodą.

Czy domki drewniane całoroczne można modyfikować?

Na stronie sklepu dostępne są projekty standardowe – czyli takie gotowe domki drewniane, które po dokonaniu zamówienia produkujemy bezpośrednio pod Klienta. Zaletą zakupów konstrukcji typu domki drewniane od producenta jest zdecydowanie:

  1. Produkcja z drewna wysokiej jakości, obrobionego termicznie (suszenie komorowe) i mechanicznie, wykonana bezpośrednio przed dostawą – nie są to standardowe leżaki magazynowe wyprodukowane w dużej ilości i oczekujące u pośrednika nawet kilka lat na dostawę.
  2. Wprowadzanie modyfikacji - Eko Architektura jako producent domków drewnianych umożliwia wykonanie indywidualnych konstrukcji, wedle zapotrzebowania Klienta, idealnie pasujących do posiadanej działki. 
Jaka jest cena domku drewnianego całorocznego?

Eko Architektura - producent domków drewnianych jako główny kierunek pracy obiera sprzedaż domków całorocznych i letniskowych, standardowych oraz indywidualnych.

Przykładowe projekty standardowe są dostępne na stronie sklepu i aby poznać ich szczegółową cenę, skład zestawy produktu czy rozszerzyć znajomość technologii wykonania zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi przedstawicielami: Tel.: +48 856 723 031 lub Email: sklep@domkiekoarchitektura.pl

Oferty są bezpłatne, zdarzają się również akcje promocyjne dzięki którym można oszczędzić pokaźne sumy.

Dom drewniany całoroczny indywidualny wyceniamy zawsze pod wskazówki Klienta dostosowując je do naszej technologii wykonania. W takich przypadkach najlepiej jest do nas przesłać rysunek poglądowy wraz z wytycznymi. Po ich otrzymaniu nasi konsultanci ustalą szczegóły oraz przygotują personalizowaną ofertę. Naszą zaletą obok możliwie maksymalnie kompletnych zestawów podstawowych produktu jest również eliminowanie kosztów ukrytych, dzięki czemu cena domku drewnianego całorocznego jest przejrzysta a kosztorys łatwy do rozplanowania.

Domy drewniane całoroczne

Drewniane domy całoroczne coraz chętniej wybierane są przez właścicieli działek letniskowych i rekreacyjnych. Pozwalają na wygodne wykorzystanie domku przez cały rok, dzięki temu umożliwiają właścicielom doskonały wypoczynek w okresie letnim, jak również zimowym. Przede wszystkim nasze domy całoroczne są w pełni ekologiczne - powstają z naturalnych surowców (drzewa iglaste z regionu skandynawskiego), a przy ich produkcji nie wytwarzane są szkodliwe dla środowiska odpady i substancje. Ponadto ogromną zaletą domów całorocznych z drewna jest ich energooszczędność, która przejawia się w parametrach cieplnych.

Nasze drewniane domy całoroczne gwarantują przyjemny chłód latem i zapewniają dobre utrzymanie ciepła w okresach zimowych. Wyposażone są w nowoczesną izolację. Klasa energetyczna ma energooszczędny system izolacji cieplnej, który zachowuje swoje właściwości nawet w bardzo wymagających warunkach: izolacja podłóg (U= 0,27 W/(m2K)), izolacja ścian (U = 0,28 W/(m2K)), izolacja dachu (U = 0,122 W/(m2K)).

Oferujemy domy letniskowe całoroczne, które idealnie sprawdzają się na własnościowych działkach rekreacyjnych, jak również w rozbudowanych obiektach wypoczynkowych. Pozwalają mile spędzić czas w pobliżu natury zarówno latem (grillowanie, wypoczynek na działce w pobliżu jeziora), jak i zimą (kuligi z ogniskiem, wypoczynek podczas ferii zimowych). Można je umieścić w dowolnym miejscu – działki, okolice leśne, przedmieścia, plaża, góry i inne. Umożliwiają wypoczynek na wysokim poziomie, gwarantują utrzymanie optymalnej temperatury, a także dostarczają wiele korzyści zdrowotnych.

Projektując nasze całoroczne domy z drewna zawsze mamy na uwadze ich funkcjonalność oraz kwestie bezpieczeństwa. Pragniemy, aby każdy właściciel był w pełni zadowolony ze swojego wyboru, dlatego każdy nasz produkt jest ekologiczny i korzystnie wpływa na zdrowie użytkowników. Drewno nie wywołuje alergii i zawiera cenne olejki eteryczne, które korzystnie oddziałują na drogi oddechowe i płuca. Dodatkowo jego kolor pozytywnie wpływa na stan psychiczny człowieka i sprawia, że nawet kilkudniowy wypoczynek uspokaja system nerwowy. Ponadto ogromną korzyścią wypoczynku w naszym drewnianym domu całorocznym jest naturalna wilgotność powietrza – wysokiej jakości drewno utrzymuje naturalny bilans wilgoci wewnątrz budynku.

Ceny oferowanych przez nas domów całorocznych zaczynają się już od mniej więcej 60 000 złotych. Podczas procesu ich tworzenia przystosowujemy je do potrzeb i preferencji klientów, dzięki temu jesteśmy w stanie zadowolić każdego i chętnie podejmujemy się przeróżnych wyzwań! Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą domów całorocznych prosimy o kontakt! Nasi specjaliści z pewnością pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie i umożliwią wam wypoczynek na wysokim poziomie!

+48 856 723 031 Kontakt Darmowy katalog do pobrania Oferta

Strona EKO ARCHITEKTURA wykorzystuje cztery główne rodzaje plików cookies.

Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na niezbędne pliki cookie. Możesz także wyrazić zgodę na użycie innych plików cookie. Szczegółowe informacje o plikach cookies i sposobie ich wykorzystywania w naszej Polityce Prywatności.