Wybierz kategorię produktów

Regulamin

Strona internetowa działa pod adresem www.domkiekoarchitektura.pl

Kategorii produktów drewnianych:

DOMKI OGRODOWE I ALTANY   DOMY LETNISKOWE I SAUNY    GARAŻE I WIATY    DOMY CAŁOROCZNE Z IZOLCJĄ    AKCESORIA

Strona internetowa jest prowadzona przez firmę:

EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o.

Adres: Ul. Elewatorska 29,15-620 Białystok, Polska

Regon: 367479113

NIP: 5423276982

Możesz nas sprawdzić na stronie http://www.stat.gov.pl/regon/ po wpisaniu NIP lub REGON

I. Złożenie zamówienia

 1. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji sprzedaży produktów (budynków) drewnianych
 2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją przez Klienta zasad sprzedaży wynikających z niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do ich przestrzegania.
 3. Zamówienie produktu dokonuje się poprzez złożenie zamówienia.
 4. Zamówienia zostanie potwierdzone poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany przez Klienta.

II. Realizacja zamówienia i płatności

 1. Prezentowane ceny są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 2. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po:

a)    wypełnieniu przez Klienta wszystkich niezbędnych pól formularza zamówienia. EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o.zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. takich, które nie zawierają danych niezbędnych do potwierdzenia zamówienia, jak np. nr telefonu czy adres e-mail lub też w przypadku, gdy dane te zawierają błędy, uniemożliwiające realizację oraz;

b)    zaksięgowaniu na koncie EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o. kaucji w kwocie stanowiącej 50% końcowej wartości całego zamówienia. W przypadku niektórych budynków  zastrzega sobie prawo do zwiększenia wysokości kaucji do 70% końcowej wartości całego zamówienia.

3. Akceptowalne formy płatności:

a)    przelew na konto EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o. przed wysyłką towaru do Klienta

b)     raty

     4. Termin zamówienia:

a)    Termin realizacji zamówienia wynosi od 7 do 10 tygodni. 

b)    W przypadku niektórych budynków oraz zamówień indywidualnych (tj. domków tworzonych według projektu klienta lub domków z katalogu zmodyfikowanych na prośbę klienta) czas realizacji może ulec wydłużeniu. Ostateczny termin będzie wówczas ustalany indywidualnie.

c)    Po upływie 14 dniu od złożenia zamówienia i stwierdzeniu braku wpłaty kaucji na konto, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

III. Montaż

        Nasza firma nie zajmuje się montażem, jeśli nie możecie zmontować budynek sami, prosimy zwrócić z zapytaniem o montaż do naszych rekomendowanych firm.

     Klient musi zapewnić wszystkie pozwolenia na budowę, projekty, niezbędnych prac.

IV. Wysyłka towaru

 1. Ceny towaru są cenami brutto z dostawą towaru na terenie województw Polski: 
  Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Łódzkie, Podlaskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Warmińsko-mazurskie. Dostawa na terenie województw nie objętych listą może być dodatkowo płatna. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt.
  Wysyłka za granicę tylko po indywidualnym ustaleniu.
 2. Domki wysyłane są w paczkach zabezpieczonych przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. Ilość paczek zależy od wielkości domku.
 1. Kupujący musi zagwarantować swobodny dojazd dla samochodów ciężarowych.
 2. Klient (nabywca) musi dokonać całkowitej płatności przed wysyłką towaru.
 3. Domki ogrodowe, altany, domy letniskowe, sauny, garaże i wiaty, domy całoroczne z izolacją są dostarczane na paletach.

Długość palety od 1 m do 6 m. Waga palety od 100 kg do 1600 kg.

Zalecamy wcześniej zagospodarować sobie miejsce do ich przechowania.

 1. Jeśli miejsce dostawy znajduje się na wyspach, terenach górskich prosimy o powiadomienie, aby obliczyć dodatkowe koszty transportu. 


 2. Gdy zamówienie będzie gotowe i zapakowane, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminów dostaw. Data dostawy jest ustalona przez przewoźnika za zgodą klienta.
W przypadku nieuzasadnionej nieobecności klienta w momencie dostawy, można zaplanować nową dostawę za dodatkową opłatą.

 3. Przy odbieraniu towaru konieczne jest podpisanie potwierdzenia dostawy przewoźnikowi, będzie to wymagane w przypadku reklamacji.
 Nasze produkty są dostarczane ciężarówkami o dużych rozmiarach, w zależności od wielkości modelu domku przez was wybranego, dlatego konieczne jest, aby adres dostawy umożliwiał dostęp większym ciężarówkom.
 Rozładunek będzie prowadzony w odpowiednim miejscu jak najbliżej adresu podanego przez Użytkownika. Wtedy wszystkie wiadomości na temat obiegu (Zakazy, stare miasto, strefy dla pieszych, ulice trudnodostępne, etc.) muszą zostać uprzednio zgłoszone na piśmie przez e-mail. 
Ze względu na to, że pojazdy są różnej wielkości i zakresu, podlegają różnym przepisom obiegu. Jeśli klient nie zgłosi powyższych argumentów w przypadku ich istnienia, dodatkowe koszty ponosi klient.

V. Zwroty i reklamacje

 1. Artykuły oferowane są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną Klientowi przysługuje roszczenie do producenta, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami gwarancji.
 2. Reklamacje mogą być składane drogą mailową na adres. Sugerujemy kontakt telefoniczny przed wysłaniem wadliwego towaru w celu usprawnienia procesu rozpatrywania reklamacji.
 3. EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o. ma obowiązek rozpatrzyć reklamację w ciągu 14 dni, a o podjętych czynnościach zobowiązuje się poinformować Klienta.
 4. W przypadku uznania przez sprzedawcę reklamacji zostanie kupującemu wskazany proponowany przez sprzedawcę sposób i tryb postępowania przy jej realizacji (np. sposób zwrotu przez kupującego towaru, sposób odbioru nowego itp.) - w takim przypadku sprzedawca ponosi również koszty transportu reklamowanego towaru. W przypadku odmowy uznania reklamacji kupującemu zostanie przedstawione uzasadnienie tej odmowy.
 5. Przy odbiorze bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie zawartości przesyłki 
  w obecności kierowcy z firmy spedycyjnej. W przypadku, gdy paczka jest otwarta lub w widoczny sposób uszkodzona, należy spisać w obecności kierowcy z firmy spedycyjnej protokół szkody oraz niezwłocznie skontaktować się ze z nami.
 6. Produkty, do których zaliczamy: altany, drewniane budynki, pergole, wiaty i garaże, a także drewniane domy do użytku prywatnego, mogą zawierać sęki oraz drobne pęknięcia nie przekraczające 10% elementu. Te cechy drewna nie stanowią podstawy do złożenia reklamacji.
 7. Klient ma prawo do dokonania zwrotu zakupionego produktu w terminie 14 dni.
 8. Większość budynków produkowana jest na indywidualne zamówienia według specyfikacji klienta, który określa m.in. rodzaj drzwi, okien, rodzaj pokrycia dachu, grubość podłogi, ścian. Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkty te nie podlegają zwrotowi.
 9. Ponadto zwrotowi nie podlegają:
 • zamówienia indywidualne - produkty tworzone według projektu klienta lub produkty z katalogu zmodyfikowane na prośbę klienta np. ze zmodyfikowanymi wymiarami podanymi przez klienta, dodatkowymi drzwiami, oknami, itp.
 • produkty zużyte, zniszczone oraz noszące ślady montażu
 • budynki po zmontowaniu
 1. Zwracany towar musi posiadać oryginalne opakowanie oraz być umieszczony na orginalnej palecie.
 2. W sytuacji zwrotu koszty dostarczenia produktu pokrywa Klient.

VI. Postanowienia ogólne

 1. EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
 2. Zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) każdy Klient ma możliwość wglądu, modyfikacji i usunięcia udostępnionych danych osobowych. Dane osobowe są gromadzone, przechowywane i wykorzystywane przez EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o za zgodą ich właścicieli, zgodnie z prawem i z zachowaniem należytych procedur, oraz w sposób gwarantujący ich bezpieczeństwo.  EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o może wykorzystywać dane osobowe w celu zapewnienia właściwej obsługi zamówień klientów oraz do powiadamiania o nowościach i promocjach.
 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, ustawy o prawach konsumenta.

 

Z poważaniem,

EKO ARCHITEKTURA sp. z o.o.

 

Indywidualne zapytania

Dołączyć plik
^